SENATOR

Vstavané skrine

Firma SENATOR SK s.r.o. vznikla v roku 2003 a je dovozcom a predajcom posuvného systému SENATOR ako aj výrobcom vstavaných skríň a šatníkov SENATOR.

ZISTIŤ VIAC

21 ROKOV SKÚSENOSTÍ

S výrobou vstavaných skríň

Firma SENATOR SK s.r.o. vznikla v roku 2003 a je dovozcom a predajcom posuvného systému SENATOR ako aj výrobcom vstavaných skríň a šatníkov SENATOR.

ZISTIŤ VIAC

VSTAVANÉ SKRINE SENATOR

21rokov skúseností

Firma SENATOR SK s.r.o. vznikla v roku 2003 a je dovozcom a predajcom posuvného systému SENATOR ako aj výrobcom vstavaných skríň a šatníkov SENATOR.

V ponuke spoločnosti SENATOR SK s.r.o. nie je len posuvný, otočný ale aj posuvno-skladaný systém dverí. Tieto systémy umožňujú široké využitie v kombinácii s rôznymi druhmi materiálov ako sú laminované drevotrieskové dosky v imitácii drevín, pieskované sklo, rôzne odtiene zrkadiel a farebné lakované sklá v mnohých RAL prevedeniach.

Naše pobočky

Použitie vysoko kvalitných materiálov od tuzemských ale aj zahraničných výrobcov umožňuje vytvoriť jedinečné a praktické odkladacie priestory s moderným dizajnom s vytvorením vlastného štýlu. Inovácia farieb a dizajnov spoločnosti SENATOR SK s.r.o. zodpovedá súčasným požiadavkám a trendom interiérového štýlu.

Vstavané skrine ponúkajú širokú variáciu možností od políc, ktoré môžu slúžiť na rôzne účely, cez vešiaky až po zásuvky na odkladanie drobného šatstva a iných doplnkov.

Top kvalita

Široký výber

Skvelé ceny

Galéria

Dovoľnte nám ukázať našu prácu. Aj vy môžte mať doma funkčnú vstavanú skrinu alebo štýlový šatník.

Čo vravia naši klienti

Najlepšou reklamou sú spokojní zákazníci.

V januári sme u vás objednali vstavanú skriňu a sme veľmi spokojní, slúži ako má, rovnakú skriňu si objednala aj mamka v Humennom. Ďakujem

Lucia Košice

Dobrý deň. Nedávno sme si u Vás dali robiť vstavanú skriňu. So skriňou sme spokojní. Ďakujem

Pavol Košice

Ďakujeme veľmi pekne, skriňa je úžasná a veľmi tichá.

Monika Humenné

Dobrý deň, ďakujeme za ochotný prístup a odborné rady. Veľmi nám to pomohlo. Vďaka.

Eva Košice

„Chceli by sme sa poďakovať a vyjadriť maximálnu spokojnosť. Veľmi milá a ochotná pani na predajni na Prešovskej ceste, so všetkým nám poradila. Veľmi rýchle zhotovenie skrine. Maximálni profesionáli, za 1,5 hod sme už malí krásnu, priestrannú vstavanú skriňu, cenovo úplne prijateľnú. „

Eva, Košice

Musím povedať, že som veľmi spokojný aj so skriňami aj so servisom. A chcem Vám dodatočne ešte raz poďakovať. Skriňa v spálni je veľmi zaujímavá, už dlhšie som niečo podobné nevidel, a som rád, že sme to tak skombinovali. Ďakujem

Jozef, Košice

"Ďakujem. Skrine sa mi veľmi páčia a som s nimi spokojná. Majstri boli veľmi šikovní a milí."

Monika, Košice

Sme spokojní, aj prevedením aj super rýchlosťou dodania. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov....

Svobodovci

chceme sa Vám a Vašim kolegom z firmy Senator poďakovať za Váš prístup pri zadávaní zákazky a profesionálne odvedenú prácu našej atyp. objednávky. Pán,ktorý nám skriňu montoval je veľmi skúsený, odviedol precíznu prácu. Sme veľmi spokojní, už opakovane ako Vaši klienti. Želáme Vám a firme veľa úspechov a ešte veľa spokojných klientov.

Dr. Dravecký

Práve odišli majstri. Ďakujem. Posuvné dvere sú super. Vaše služby budem odporúčať. Pekný deň, Petríková.

p. Patríková

chcem sa Vám poďakovať za skvelú spoluprácu. Odviedli ste perfektnú robotku. Výsledok je presne podľa mojich predstáv. Ešte raz ĎAKUJEM :)

p. Vasilková

šatník je ÚŽASNÝ !! Ďakujeme veľmi pekne, nemohli by sme byt viac spokojní. Posielam fotky :-) Nech máte plno plno takých spokojných klientov, ako sme my. Keď ešte niečo vymyslím (napríklad rozmýšľame nad špajzou), určite Vás budeme kontaktovať.

Manželia Bajužíkovi

Ďakujem za rady a odporucania. Som so skrinou spokojná.

Nováková Jozefína, Košice

So skriňou a s nočnými stolikmi sme veľmi spokojni. Ďakujeme za skvelé služby.

Ivana Halamová, Košice

Tak ešte preposielam foto z poslednej realizácie vstavanej skrine k Vašim potrebám. Už druhýkrát maximálna spokojnosť. Ďakujeme Pekný zvyšok dňa. S pozdravom

Ing. Marián Šimko

Ďakujem pani Ďuričková za rýchle vybavenie, aj za to, že ste mi dobre poradila a za ochotný a ústretový prístup.

pani Kicová

Tak môžete byť hrdí na svoju prácu ;) ja som tiež spokojný

pán Adam

Ďakujem Vám za Váš prístup, ochotu a rady pri plánovaní všetkých komponentov. Je to pri navrhovaní naozaj veľmi nápomocne.

K. Verba

Ešte raz vďaka za dnešnú konzultáciu a skvelý prístup tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Marián

Ďakujem, naozaj veľmi ústretový prístup z Vašej strany... Ten sa už tak dnes často nevidí...

Pani Hrebíková, Košice